SQP200JB-4K7
MFR.Part #
SQP200JB-4K7
JLCPCB Part #
C1392934
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS