HHV-25FT-52-4M53
MFR.Part #
HHV-25FT-52-4M53
JLCPCB Part #
C3383266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS