RT1206CRC07191RL
MFR.Part #
RT1206CRC07191RL
JLCPCB Part #
C4085322
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS