RT1206CRC0719R1L
MFR.Part #
RT1206CRC0719R1L
JLCPCB Part #
C4058205
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS