SR1218JK-07360RL
MFR.Part #
SR1218JK-07360RL
JLCPCB Part #
C2145450
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS