RT1206CRC0712K7L
MFR.Part #
RT1206CRC0712K7L
JLCPCB Part #
C3996187
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS