RT1206WRD073K3L
MFR.Part #
RT1206WRD073K3L
JLCPCB Part #
C4245261
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS