RT1206CRC0718K7L
MFR.Part #
RT1206CRC0718K7L
JLCPCB Part #
C4059928
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS