RT1206CRB0771R5L
MFR.Part #
RT1206CRB0771R5L
JLCPCB Part #
C1705527
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS