AA2512FK-074R7L
MFR.Part #
AA2512FK-074R7L
JLCPCB Part #
C1705848
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS