RT1206BRB0771R5L
MFR.Part #
RT1206BRB0771R5L
JLCPCB Part #
C5879737
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS