RT1206CRB0756K2L
MFR.Part #
RT1206CRB0756K2L
JLCPCB Part #
C3924119
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS