RT1206BRB0756K2L
MFR.Part #
RT1206BRB0756K2L
JLCPCB Part #
C6460884
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS