RT1206CRB0734R8L
MFR.Part #
RT1206CRB0734R8L
JLCPCB Part #
C1712341
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS