RT1206CRB0734K8L
MFR.Part #
RT1206CRB0734K8L
JLCPCB Part #
C1712339
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS