RT1206CRB0731K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRB0731K6L
JLCPCB Part #
C1713778
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS