RT1206WRB0731K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRB0731K6L
JLCPCB Part #
C4127288
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS