RT1206BRE079K76L
MFR.Part #
RT1206BRE079K76L
JLCPCB Part #
C871527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS