KNP2WSJT-73-110R
MFR.Part #
KNP2WSJT-73-110R
JLCPCB Part #
C1393202
Description
-40℃~+200℃ 110Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS