HHV-50JR-52-2M4
MFR.Part #
HHV-50JR-52-2M4
JLCPCB Part #
C3470047
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS