RT1206BRE0756RL
MFR.Part #
RT1206BRE0756RL
JLCPCB Part #
C871387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS