HHV-25FT-52-4M87
MFR.Part #
HHV-25FT-52-4M87
JLCPCB Part #
C1389966
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS