RT1206BRE07536KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRE07536KL
JLCPCB Part #
C871372
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS