MFR50SDBE52-76R8
MFR.Part #
MFR50SDBE52-76R8
JLCPCB Part #
C6591485
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS