RT1206BRE073R6L
MFR.Part #
RT1206BRE073R6L
JLCPCB Part #
C6288542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS