YC164-JR-0710KL
MFR.Part #
YC164-JR-0710KL
JLCPCB Part #
C107374
Description
10kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS