TNPU120622K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120622K0BZEN00
JLCPCB Part #
C3979827
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS