RT1206BRE072K74L
MFR.Part #
RT1206BRE072K74L
JLCPCB Part #
C871215
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS