HHV-50JT-52-9M1
MFR.Part #
HHV-50JT-52-9M1
JLCPCB Part #
C3358596
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS