RT1210BRD0778R7L
MFR.Part #
RT1210BRD0778R7L
JLCPCB Part #
C4275177
Description
-55℃~+125℃ 250mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS