RT1206BRD0760R4L
MFR.Part #
RT1206BRD0760R4L
JLCPCB Part #
C870825
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS