AA2512JK-07560RL
MFR.Part #
AA2512JK-07560RL
JLCPCB Part #
C1699718
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS