RC0201JR-131M5L
MFR.Part #
RC0201JR-131M5L
JLCPCB Part #
C6961530
Description
-55℃~+125℃ 1.5MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS