RT1206BRC07634RL
MFR.Part #
RT1206BRC07634RL
JLCPCB Part #
C870247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS