NCR-25KR-52-15R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR-25KR-52-15R
JLCPCB Part #
C19325969
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15Ω 250mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS