RT1206BRC0747K5L
MFR.Part #
RT1206BRC0747K5L
JLCPCB Part #
C870165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS