RT1206BRB0720R5L
MFR.Part #
RT1206BRB0720R5L
JLCPCB Part #
C20166163
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS