RT1206BRC0743KL
MFR.Part #
RT1206BRC0743KL
JLCPCB Part #
C870146
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS