AT1206DRE0723K2L
MFR.Part #
AT1206DRE0723K2L
JLCPCB Part #
C2132671
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS