RT1206BRC0733KL
MFR.Part #
RT1206BRC0733KL
JLCPCB Part #
C870074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS