RT0603BRD071R47L
MFR.Part #
RT0603BRD071R47L
JLCPCB Part #
C5738594
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS