AC0805FR-07510KL
MFR.Part #
AC0805FR-07510KL
JLCPCB Part #
C228885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS