RT1206BRC072K61L
MFR.Part #
RT1206BRC072K61L
JLCPCB Part #
C870041
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS