AC1225FK-07470RL
MFR.Part #
AC1225FK-07470RL
JLCPCB Part #
C6491531
Description
-55℃~+155℃ 2W 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS