RT1206BRC0718KL
MFR.Part #
RT1206BRC0718KL
JLCPCB Part #
C869903
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS