KNP100JB-73-4R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP100JB-73-4R7
JLCPCB Part #
C1390126
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS