RT1206BRC07174RL
MFR.Part #
RT1206BRC07174RL
JLCPCB Part #
C869888
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS