RT1206BRC07160RL
MFR.Part #
RT1206BRC07160RL
JLCPCB Part #
C869872
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS