AC2512FK-7W820KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W820KL
JLCPCB Part #
C6491730
Description
-55℃~+155℃ 2W 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS