RT1206BRC0710KL
MFR.Part #
RT1206BRC0710KL
JLCPCB Part #
C869798
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS